Trzymaj Formę

Strona programu edukacyjnego propagującego zdrowy styl życia wśród młodziezy

Pamiętaj o sercu

Wszystko o przyczynach chorób układu krążenia - poradniki, testy, quizy, reportaże

Aktywnie po zdrowie

Strona edukacyjna o zdrowym stylu życia, odżywianiu i aktywności fizycznej

Inspektorat Sanitarny

Strona Wojewódzkiej Stacji Epidemiologiczno - Sanitarnej w Gorzowie Wielkopolskim

Dbaj o swoje ciało, to jedyne miejsce, w którym musisz mieszkać

Od tego co jesz i pijesz zależy to,jak długo żyjesz

Mamy certyfikat

23 marca z rąk Lubuskiego Kuratora Oświaty pani Ewy Rawy otrzymaliśmy Lusbuski Certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie. Uczestniczylismy w seminarium pt. "Współpraca jak warunek podniesienia jakości działań w szkole promującej zdrowie"

Spotkanie z rodzicami

21 marca inspektor Powiatowej Stacji Epidemiologiczno - Sanitarnej w Świebodzinie pani Arleta Miśkiewicz wygłosiła dla rodziców klas 1b i 1c prelekcje na temat roli zdrowego odzywiania się w prawidłowym rozwoju dziecka w okresie dojrzewania.

Dzień walki z AIDS

1 grudnia obchodzimy Światowy Dzień Walki z AIDS - święto obchodzone corocznie we wszytkich krajach świata z inicjatywy Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) od 1988 roku

Konferencja

24 listopada uczestniczyliśmy w konferencji zorganizowanej przez Wojewódzką Stację Epidemiologiczno - Sanitarną w Gorzowie Wielkopolskim pt. "Wpływ aktywności fizycznej na profilaktykę chorb cywilizacyjnych".

Dzień serca

20 października w holu szkoły odbył się „Dzień serca i walki z otyłością" przygotowany przez uczestników programu edukacyjnego „Trzymaj Formę”. Można było sróbować pyszych sałatek a dzięki pani pielęgniarce zmierzyć swoje BMI.

Dbam o zdrowie

21 pażdziernika dzieci z Publicznego Przedszkola nr 6 w Świebodzinie w ramach realizowanego przez siebie programu pt. "Dbam o zdrowie" wzięły udział w zajęciach o zdrowiu zorganizowanych przez naszą panią bibliotekarz mgr Jadwigę Gilewicz .