Trzymaj Formę

Strona programu edukacyjnego propagującego zdrowy styl życia wśród młodziezy

Pamiętaj o sercu

Wszystko o przyczynach chorób układu krążenia - poradniki, testy, quizy, reportaże

Aktywnie po zdrowie

Strona edukacyjna o zdrowym stylu życia, odżywianiu i aktywności fizycznej

Inspektorat Sanitarny

Strona Wojewódzkiej Stacji Epidemiologiczno - Sanitarnej w Gorzowie Wielkopolskim

Dbaj o swoje ciało, to jedyne miejsce, w którym musisz mieszkać

Od tego co jesz i pijesz zależy to,jak długo żyjesz

Dzień serca

1 grudnia odbył się "Dzień serca i walki z otyłością". W holu szkolnym można było zjeść zdrowe sałatki, kanapki i świeże owoce (oczywiście wszystko przygotowane przez naszych uczniów :).

Śniadanie Daje Moc

8 listopada klasy pierwsze Szkoły Podstawowej wzięły udział w programie edukacyjnym „Śniadanie Daje Moc”. 8 listopada to Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania ustanowiony w 2007 roku przez ówczesnego Komisarza ds. Zdrowiaustanowiony.

Mamy certyfikat

23 marca z rąk Lubuskiego Kuratora Oświaty pani Ewy Rawy otrzymaliśmy Lusbuski Certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie. Uczestniczylismy w seminarium pt. "Współpraca jak warunek podniesienia jakości działań w szkole promującej zdrowie"

Spotkanie z rodzicami

21 marca inspektor Powiatowej Stacji Epidemiologiczno - Sanitarnej w Świebodzinie pani Arleta Miśkiewicz wygłosiła dla rodziców klas 1b i 1c prelekcje na temat roli zdrowego odzywiania się w prawidłowym rozwoju dziecka w okresie dojrzewania.

Dzień walki z AIDS

1 grudnia obchodzimy Światowy Dzień Walki z AIDS - święto obchodzone corocznie we wszytkich krajach świata z inicjatywy Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) od 1988 roku

Konferencja

24 listopada uczestniczyliśmy w konferencji zorganizowanej przez Wojewódzką Stację Epidemiologiczno - Sanitarną w Gorzowie Wielkopolskim pt. "Wpływ aktywności fizycznej na profilaktykę chorb cywilizacyjnych".